Dla nowych
klientów
audyt SEO strony obiektu za darmo

Pomoc

Jak złożyć zamówienie?

W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia. Minimalna liczba pól jakie należy wypełnić to: adres strony WWW obiektu, e-mail oraz Imię i nazwisko.


Jak opłacić zamówienie?

Zamówienie można opłacić poprzez płatności online lub poprzez zwykły przelew bankowy lub na poczcie. Rekomendujemy płatności online, ponieważ dzięki nim możemy zaksięgować od Państwa wpłatę już w chwili złożenia zamówienia.


Jakie wymagania muszę spełnić, aby móc złożyć zamówienie?

Aby skorzystać z oferty właściciel musi posiadać własną stronę internetową obiektu noclegowego, którą chce promować. Jeżeli nie masz jeszcze strony możesz skorzystać z oferty tworzenia strony WWW


Kiedy otrzymam raport dodania mojej strony do serwisów/blogów noclegowych i portali społecznościowych?

Raport w formacie pdf wysyłamy na e-mail po 30 dniach od daty otrzymania przez nas wpłaty za zamówioną usługę.


Kiedy otrzymam raport dodania mojej strony do serwisów/blogów noclegowych i portali społecznościowych?

Raport w formacie pdf wysyłamy na e-mail po 30 dniach od daty otrzymania przez nas wpłaty za zamówioną usługę. W trakcie 30 dniu mamy czas na audyt SEO strony internetowej obiektu, opracowanie tekstów promocyjnych oraz zgłoszenie ich do serwisów internetowych. Dla obiektów, które opłaciły również usługę reklamy w Google Adwords w tym czasie opracowujemy także kampanię reklamową.


Kiedy kampania reklamowa w Google Adwords zostanie uruchomiona?

Kampania w Google Adwords zostanie przygotowana i uruchomiona przez naszych specjalistów w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas wpłaty za zamówioną usługę.


Kiedy otrzymam raport z kampanii Google Adwords?

Raport w formacie pdf wysyłamy na e-mail, gdy przygotowana przez nas kampania reklamowa wykorzysta cały budżet na nią przeznaczony. Obecenie jest to 350 zł, a wykorzystanie budżetu trwa minimalnie 30 dni.


Kiedy widoczne będę efekty poprawy pozycji w wyszukiwarce?

W zależności od typu strony obiektu noclegowego, miejscowości w której się on znajduje i konkurencji na efekty trzeba poczekać do 3 miesięcy.

O PromujNoclegi.pl napisali w